PremieryPłyty

Gucci Mane przedstawia „Delusions Of Grandeur”

Gucci Mane zaprezentował nowy mixtape! Materiał „Delusions Of Grandeur” dostępny jest w sklepach płytowych i serwisach streamingowych.

W zestawie „Delusions Of Grandeur” znalazły się single „Love Thru The Computer (feat. Justin Bieber)”, „Backwards (feat. Meek Mill)” oraz „Proud Of You”. Ponadto do „Backwards (feat. Meek Mill)” i „Proud Of You” powstały teledyski, które można obejrzeć na oficjalnym kanale Gucciego Mane’a na YouTube.

„Delusions Of Grandeur” to następca wysoko ocenianego ubiegłorocznego wydawnictwa „Evil Genius” (dostępne tutaj), z którego pochodzą single „I’m Not Goin’ (feat. Kevin Gates)” i „Solitaire (Feat. Migos & Lil Yachty)”. Piosenkom towarzyszą szalenie popularne klipy – „Solitaire” ma 11 milionów odsłon, a „I’m Not Goin” doczekał się 13 milionów wyświetleń.

Gdyby tego było mało, na „Evil Genius” znalazł się przebój „Wake Up In The Sky„, w którym u boku Gucciego Mane’a pojawili się Bruno Mars i Kodak Black.  Klip, który do nagrania nakręcił Mars, stał się internetowym fenomenem, który fani obejrzeli ponad 270 milionów razy .

W ramach promocji „Evil Genius” Gucci Mane wystąpił w popularnym programie telewizyjnym „Jimmy Kimmel Live!”, wykonując z pomocą Kevina Gatesa „I’m Not Goin'” oraz otwierający album numer „Off The Boat”.

„Evil Genius” było pierwszym długogrającym dziełem hip-hopowego twórcy od czasu „El Gato: The Human Glacier” z 2017 roku. Wcześniej Gucci Mane wydał longplay „Mr. Davis”, który w USA osiągnął złoty status, w czym bezapelacyjnie pomógł potrójnie platynowy hit „I Get The Bag (feat. Migos)” z równie przebojowym teledyskiem, który tylko na YouTube osiągnął wynik 376 milionów wyświetleń.

Przed „Mr. Davis”, w maju 2017 roku, premierę miał zestaw „DropTopWop” promowany singlem „Met Gala (feat. Offset)”. Wyprodukowany przez Metro Boomina mixtape znalazł się w wielu podsumowaniach roku, w tym w zestawieniu „100 najlepszych albumów 2017” magazynu „Noisey” i rankingu „Najlepsze albumy 2017” przygotowanym przez „Complex”. W swym uzasadnieniu dziennikarze „Complex” określili „DropTopWop” mianem najbardziej mrocznej, zachwycającej kolekcji singli i najbardziej spójnym projektem Gucciego Mane’a.

Rapera generalnie nie brakuje w mediach. Gucci Mane wręczał nagrodę za Najlepszą kooperację podczas 2018 MTV Video Music Awards i doczekał się serii publikacji w prestiżowych periodykach jak „GQ” czy „The New York Times Magazine”.