Płyty

Smolasty nie zatrzymuje się! Kolejny wielki sukces na koncie artysty!

Ponad 75 milionów wyświetleń klipów promujących debiutancki album, przeszło sto zagranych koncertów z tym materiałem, wielomilionowe odsłuchania singli w serwisach streamingowych oraz platynowe płyty za single ‘Uzależniony’ i ‘Fake Love’ – to wszystko Smolasty już zdobył w niespełna pół roku od premiery płyty ‘Fake Love’. Teraz do grona tych osiągnięć dołączyła złota płyta za ten krążek, którą artysta został uhonorowany w dniu wczorajszym.

‘Fake Love’ ujrzało światło dzienne 7 września 2018 roku, album dotarł do siódmego miejsca wśród najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Na dopieszczonym pod każdym możliwym względem materiale usłyszeć można znane z ogólnopolskich stacji radiowych single ‘Uzależniony’ (z gościnnym udziałem Otsochodzi) czy tytułowe ‘Fake Love’, w którym artysta wspierany jest przez Białasa.

Płyta to zapis przygód młodego faceta będącego na fali wznoszącej oraz opowieść o ciemniejszych stronach Jego życia. W tekstach przewijają się obserwacje i rozterki z jakimi musi się zmagać na co dzień, a wszystko to podane poprzez muzykę na światowym poziomie.